.

.

Жешка Мода Кристално стакло Топката Детелина Ѓердан Долго Лента Кожа Синџир Pendant Ѓердани Жените 2018 Накит

Жешка Мода Кристално стакло Топката Детелина Ѓердан Долго Лента Кожа Синџир Pendant Ѓердани Жените 2018 Накит

DEN 78.24
DEN 52.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис На Производот • Стил : Мода Ѓердан
• Синџир Должина : 45см , Продолжен Синџир - 5cm
• Цвеќиња : Чипка Цвет • Стаклени Топки се две hemispherss прави до топката За НАС • Добредојдовте во мојата продавница
• Ние сме фабрика , ние нудиме најдобар квалитет и цена на накит
• Уживање во Шопинг во Мојата Продавница
УСЛУГИ
Најдобрите Производи за сите корисници
Цел испратени од нашиот магацин во рок од 36 часа (Освен за посебни наредби и недела)
Со По-продажба на услуги
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита

Други Производи Recommand

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NK0014
Бренд Име:
MEAJOE
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Должина:
45cm+5cm
Quility:
Парична Казна Квалитет Накит
Occassion:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Bijouterie Кина
Пакет:
индивидуални пакет
Цел:
Pendant Ѓердани
Е Прилагодена:
Yes

Најдобри предлози во категоријата