.

.

Новодојдени Топла продажба Бисер Кожа Ѓердан 2 стилови Симулирани Бисер рачно изработени од кожа Ѓердан сет

Новодојдени Топла продажба Бисер Кожа Ѓердан 2 стилови Симулирани Бисер рачно изработени од кожа Ѓердан сет

DEN 80.64
DEN 77.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нови Пристигнувања во текот на новопримените Топла продажба Бисер Кожа Ѓердан 2 стилови Симулирани Бисер рачно изработени од Кожа Ѓердан На Братучед Накит е професионална накит производителот со три години на Индустријата искуство која се разви околу 1500 различни стилови за модата, Накит, прилепува Накит, ангел lockets, Лебдејќи lockets и среќа нараквица. Независно истражување и развој оддел. Трговија на големо и мало накитдодатоциѓерданearringхривнија итн. Интегритет, искрено и строго контрола на квалитетот на системот. Исто така, ние го прифаќаме кориснички налози за било модели. Добредојдовте на нашиот 24hours онлајн-продавница, можете да поставите цел ефикасно. Ве молиме не двоумете се да не контактирате за било какви прашања и прашања, ние ќе ја Врати во рок од 12 часа или веднаш штом ќе може да.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XL Кожа бисер Серија
Бренд Име:
ROYALBEIER
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Pendant Големина:
Бисер КОЛ 12mm
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бисер Форма:
Совршено Круг
Метали Тип:
Никој
Функција:
бисер накит
Компатибилност:
бисер накит
Должина:
16-17
Материјал:
Кожа & Имитација Бисер
Бисер КОЛ:
12mm

Најдобри предлози во категоријата