.

.

Топла Аниме Наруто ѓердан година Sasuke Uchiha семејството се одбележува црвениот круг монета pendant ѓердан јака накит

Топла Аниме Наруто ѓердан година Sasuke Uchiha семејството се одбележува црвениот круг монета pendant ѓердан јака накит

DEN 129.60
DEN 72.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ОПИС
Име : ѓердан
Стоковните материјал : Алуминиум Метал /Кожа
Состојба : 100% НОВИ
Големина : 3 X4.6 cm/ 19 g
Пакет : спакувани во opp вреќа
Топла Аниме Наруто ѓердан 2016 година Sasuke Uchiha семејството се одбележува црвениот круг монета pendant ѓердан ѓердан накит

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
3x4.6 cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
42 cm
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
HF11661
Бренд Име:
mengtuyi
Гроздобер Ѓердан:
dota 2 ѓердан пријателство изјава ѓердан 2016 година
моден jewellry ѓердан жени:
ѓердан жените 2016 година
наруто ѓердан од нерѓосувачки синџир ѓердан:
најдобри пријатели ѓердан
ѓердан пријателство:
изјава ѓердан 2016 година

Најдобри предлози во категоријата