.

.

Мажите не ' Рѓосувачки Челик Pendant Ѓердан шпански Библијата Господари Молитва Крстот Гроздобер Ѓердан Црното Злато-Сребрена боја-сина боја

Мажите не ' Рѓосувачки Челик Pendant Ѓердан шпански Библијата Господари Молитва Крстот Гроздобер Ѓердан Црното Злато-Сребрена

DEN 383.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт 4 PX Сингапур Пост НП Про 30-60 дена global.cainiao.com Кина Пост Воздух Mail 20-60 дена www.17track.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ EMS 5-20 дена www.17track.net/en/ DHL/ФЕДЕКС 5-10 дена www.17track.net/en/ 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме! Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
12x37MM
Број На Модел На:
PN-233
Бренд Име:
mprainbow
Функција:
Декорација

Најдобри предлози во категоријата