.

.

мојата форма Антички Бронза Буда Pendant Будистичката Медитација Ѓердан Хиндуизмот Zazen Накит

мојата форма Антички Бронза Буда Pendant Будистичката Медитација Ѓердан Хиндуизмот Zazen Накит

DEN 146.88
DEN 133.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


DETAL ИНФОРМАЦИИ Синџир Должина : 45см+5cm extender (18")
Материјал : Цинк Легура, Еко-пријателски направени, nickle и да доведе безбедно;
Совршен за dailywear, роденден, годишнина или други occassion
Тренди и класичен стил
Рачно изработени накит одлуки

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
35.5*42mm
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
самовила
Бренд Име:
мојата форма
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
A100265
Функција:
красат
Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Пол:
Мажи, Жени
Употреба:
Накит одлуки/подарок/daywear
Место на Потекло:
Yiwu,CN
Стандард:
Еко-пријателски Направен, Со Nickle И да Доведе Слободни
Е Прилагодена:
Yes
ОЕМ:
Yes
Должина:
45cm+5cm extender

Најдобри предлози во категоријата