.

.

година Најновите Слон pendant Ѓердан Топла Продажба snap копчето накит ОЕМ, ODM NE232 (одговара 18mm прилепува) 031404

година Најновите Слон pendant Ѓердан Топла Продажба snap копчето накит ОЕМ, ODM NE232 (одговара 18mm прилепува) 031404

DEN 59.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Ако вашата нарачка (вкупниот износ) од нашата продавница е помалку од $5, ние ќе брод преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , Или ќе плаќаат $1.5, ние брод преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
2.Ние ќе брод на сите парцела за САД преку E-ПАКЕТ ако цел повеќе од $5!
3.Кога вкупниот износ на вашата нарачка и повеќе од $170(remote област> $200), ние ќе брод на нарачка до вас од страна на Слободен брзо се изразат како EMS/E-емс/DHL /Федекс /UPS-от..
4.Увозни давачки и какви било дополнителни трошоци во вашата земја не се вклучени во точка цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
(ако има барање за овие прашања, pls контактирајте со нас пред да се поставени со цел или да ни оставите порака во вашата нарачка,ние ќе го направи тоа според вашиот прашува тогаш. )
5.Ние само брод парцела да се потврди адреса, вашата цел е адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адреса .
6.Вашата позитивни повратни информации е многу важно!!! Ние би сакале да доставуваме нашите најдобри услуги и висок квалитет на стоката до нашиот секоја клиенти! Па ве молиме да се даде 4-5 ѕвезди и позитивни повратни информации ако стоки и услуги се задоволни. И ве молиме не двоумете се да conatct ни ако имате било какви проблеми кога ќе го примите пакетот. Ве молиме контактирајте со нас пред спорот! Ние веруваме everyting имаат решение и ние ќе се справи со проблемот наскоро!
Ова е време на испорака за пакет :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-50 дена
E-Пакет- 5-25 дена
EMS-5-12 дена
DHL/Федекс/UPS-от3-10 дена
1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и Кина Пост Воздух Mail. 2.Кога вкупниот износ на вашата нарачка и повеќе од $170(remote област> $200), ние ќе брод на нарачка до вас од страна на Слободен брзо се изразат како EMS/E-емс/DHL /Федекс /UPS-от..
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
бум живот
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
NE232
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Pendant Големина:
18mm
Функција:
Порака Потсетник
Материјал:
Легура
Должина:
60cm

Најдобри предлози во категоријата