.

.

Топла продажба 925 сребрен накит позлатен 8мм 20 Рамен Синџир Ѓердан Mens Ѓердан N034

Топла продажба 925 сребрен накит позлатен 8мм 20 Рамен Синџир Ѓердан Mens Ѓердан N034

DEN 156.96
DEN 149.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 20 инчи*8мм Тежина : 44g

Кон својствата

Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
LKNSPCN034
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
LKNSPCN034
KATOLNTI:
QSQUMXKR
XAMVWSGO:
FKXUIVIJ

Најдобри предлози во категоријата