.

.

P305 Бесплатен Превозот сребро позлатен Ѓердан, 925 мода сребрен накит Insets калеидоскоп на звук /копче за YNPBHUZI YNPBHUZI

P305 Бесплатен Превозот сребро позлатен Ѓердан, 925 мода сребрен накит Insets калеидоскоп на звук /копче за YNPBHUZI YNPBHUZI

DEN 77.76
DEN 70.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 3.4 X1.3 CM Тежина : 2.00

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
LKNSPCP305
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
LKNSPCP305
YNPBHUZI:
KUHHNXEJ
AECDNBPG:
LGXDZZFR

Најдобри предлози во категоријата