.

.

U7 Сосема Тенка Крстот Ѓердани & Приврзоци Жени/Мажи Божиќ Подароци Злато Боја Нерѓосувачки Челик Верски Христијански Накит P744

U7 Сосема Тенка Крстот Ѓердани & Приврзоци Жени/Мажи Божиќ Подароци Злато Боја Нерѓосувачки Челик Верски Христијански Накит

DEN 573.60
DEN 287.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

U7 Крстот Ѓердан Мажите Накит Од Нерѓосувачки Stee Злато Позлатен Верски Христијански Накит Крстот Ѓердани & Приврзоци 2016 Година P744
нерѓосувачки челик Крстот Ѓердан крст

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
U7
Pendant Големина:
5.6 cm (2.2 инчи)
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
P744
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
Должина На Синџирот :
50cm+5cm
Повод:
Ангажирање/Годишнината/Партија/Подарок/Секојдневниот Живот
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас
Ширина На Синџир:
0.3 цм

Најдобри предлози во категоријата