.

.

FOMALHAUT Природни суви chrysanthemum цвет Кожа Синџир Ѓердан Долго Лента Pendant Ѓердан Жените Година Накит SX-77

FOMALHAUT Природни суви chrysanthemum цвет Кожа Синџир Ѓердан Долго Лента Pendant Ѓердан Жените Година Накит SX-77

DEN 159.84
DEN 107.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Главниот Камен Боја:
Црвена, Сина
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
25mm
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
CX-129
Бренд Име:
FOMALHAUT
Материјал:
Стакло
Должина:
45cm

Најдобри предлози во категоријата