.

.

GLOWCAT B8Q250 Мешани 5pcs/многу Легура Хексагонална Ѕвездата на Давид Јудаизмот Сребро Pendant Мажите Pendant

GLOWCAT B8Q250 Мешани 5pcs/многу Легура Хексагонална Ѕвездата на Давид Јудаизмот Сребро Pendant Мажите Pendant

DEN 47.52
DEN 44.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Точка Законик B8 Q250
1 Количество=
1set=5pcs/многу
Материјали Легура
Weig хт( приближно )
4.7 g/set
Главно Боја Гроздобер сребро.
L*W*Дебелина
Околу Големината 22-12.5 mm,во инчи : 0.87-0.49"
~_~
Никакви проблеми за цел превозот или pendant големина
Ве молиме слободно контактирајте ме,во рамките на 18hours одговор.
Слатка Забелешка :
Единствена цел над НАС$120, Бесплатен превозот од EXPRESS( : .EMS/DHL/Другите. : )
Ве молиме да се комбинираат 1 фактура за плаќање, со цел повеќе од $6 од побрзо брод
Заштита Време
( 100% Осигура) Ако САМО 5days не сте добие, E-mail мене ,јас се прошири
~_~ Сад, Epacket/USPS, обично 8-19 дена на начин,со следење на број.
~_~ Меѓународна шпедиција, Кина Пост/Стандард Mail, обично со 25-35 дена,без следење на број.
~_~ Сите под $5 цел, брод од страна на Економијата на превозот, САМО може да се бара во Кина,без следење на број.

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Бренд Име:
GLOWCAT
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
B8Q250
боја:
Гроздобер Позлатен Сребрен
is_customized:
Yes
Стил:
Религија

Најдобри предлози во категоријата