.

.

P058 мода накит синџири ѓердан 925 сребрен накит позлатен pendant Голема љубов падне dyqi vlhp

P058 мода накит синџири ѓердан 925 сребрен накит позлатен pendant Голема љубов падне dyqi vlhp

DEN 62.88
DEN 60.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина на : 2.1*2.4 CM Тежина : 5.50

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
LKNSPCP058
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
LKNSPCP058
UFXFLNIE:
JBUOAUIO
HCBMQEMQ:
CXEPBMBP

Најдобри предлози во категоријата