.

.

Топла Продажба Пенливи добра среќа слон Pendant ѓердан од злато-боја Clavicle Синџири Изјава Ѓердан Жените Накит(Има картичка)

Топла Продажба Пенливи добра среќа слон Pendant ѓердан од злато-боја Clavicle Синџири Изјава Ѓердан Жените Накит(Има картичка)

DEN 45.60
DEN 24.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Функција:
Порака За Потсетување,Спиење Tracker,Расположение Tracker,Аларм,Период Tracker,Повик За Потсетување,Фитнес Тракер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
1mm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
BAIBAOROOM
Број На Модел На:
ѓердан
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
50cm

Најдобри предлози во категоријата