.

.

Ангел Bola Повикувачот Lockets Pendant Жените Бременоста Топката Цвет Крило Етерично Масло Diffuser Ѓердан Ароматерапијата Накит XSH102

Ангел Bola Повикувачот Lockets Pendant Жените Бременоста Топката Цвет Крило Етерично Масло Diffuser Ѓердан Ароматерапијата Накит

DEN 187.20
DEN 122.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


7166204472995706 Locket US $ 3.50 /парче US $ 4.20 /парче US $ 2.50 /парче US $ 4.20 /парче US $ 3.50 /парче US $ 4.20 /парче US $ 3.50 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.90 /парче US $ 3.50 /парче US $ 7.50 /парче US $ 7.50 /парче US $ 7.50 /парче US $ 2.80 /парче US $ 3.20 /парче US $ 7.50 /парче US $ 3.20 /парче САД $ 25.00 /парче
Опис на производот :
Нашите diffuser lockets ѓердан е совршен начин да го носат вашиот етерични масла во текот на денот!
Секој ѓердан има одлична топка, украсени locket на челик синџир и доаѓа со 1 цветен diffuser влошки. (подлоги се обновливи/перат)
Етерични масла се користат за илјадници години за нивното здравје и емотивно uplifting својства.
Како тоа функционира? На diffuser locket се отвора да се одржи цветен подлога, на која ставете неколку капки на вашите омилени масло/мирис.
Ќе уживате во прекрасниот мирис на целиот ден, долго!
Locket големина : 2.5 cm x 2.5 cm
Синџир должина : 27.6 инчен синџир (Легура синџир)
Пакување : Секој еден има индивидуални пакет со Opp вреќа
Ќе добиете 1pcs масло diffuser lockets со легура синџир, и 1 цветен diffuser влошки. (подлога бои се испраќаат по случаен избор)

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
XSH-102
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MYAROMA НАОДИ
Синџир Тип:
Линк Синџир
синџир материјал:
Легура
Синџир должина:
70cm
Pendant Големина:
25mm
Функција:
Diffuser
дизајн:
Цвет

Најдобри предлози во категоријата