.

.

3 бои година Временски ограничени Кристал Вода Капка Ѓердан Collares NE222 18mm Snap Копчето Накит Pendant Антички за жените 031505

3 бои година Временски ограничени Кристал Вода Капка Ѓердан Collares NE222 18mm Snap Копчето Накит Pendant Антички за жените

DEN 60.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст
1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и Кина Пост Воздух Mail. 2.Кога вкупниот износ на вашата нарачка и повеќе од $170(remote област> $200), ние ќе брод на нарачка до вас од страна на Слободен брзо се изразат како EMS/E-емс/DHL /Федекс /UPS-от..
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
бум живот
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
20mm
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
NE222
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Порака Потсетник
Материјал:
Легура
Должина:
60cm

Најдобри предлози во категоријата