.

.

сребро позлатен Ѓердан, 925 мода сребрен накит Инкрустирани Ѕвезда /AWYHQFNJP031 AWYHQFNJ

сребро позлатен Ѓердан, 925 мода сребрен накит Инкрустирани Ѕвезда /AWYHQFNJP031 AWYHQFNJ

DEN 80.16
DEN 76.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : Тежина :

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
LKNSPCP031
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
LKNSPCP031
AWYHQFNJ:
DAWWOTYA
XYBWZSGX:
RZIMKSBC

Најдобри предлози во категоријата