.

.

сребро позлатен мода накит Ѓердан приврзоци Синџири, 925 сребрен накит позлатен ѓердан Веб Срцето Ѓердан rkzm pady

сребро позлатен мода накит Ѓердан приврзоци Синџири, 925 сребрен накит позлатен ѓердан Веб Срцето Ѓердан rkzm pady

DEN 155.04
DEN 147.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 18 инчи Тежина : 27.5 g

Кон својствата

Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
LKNSPCN028
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
LKNSPCN028
GIHCPOLG:
FSMQHJCU
QSQUMXKR:
ACKPHMUG

Најдобри предлози во категоријата