.

.

925 накит накит Ѓердан приврзоци Синџири, 925 сребрен накит позлатен ѓердан На пломба Дан Dahai Ѕвезда падне evlv ocos

925 накит накит Ѓердан приврзоци Синџири, 925 сребрен накит позлатен ѓердан На пломба Дан Dahai Ѕвезда падне evlv ocos

DEN 84.00
DEN 80.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 2.9*3.1 CM Тежина : 4.00

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
LKNSPCP030
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
LKNSPCP030
IKEEDLDC:
AWYHQFNJ
WQJFGOUP:
XYBWZSGX

Најдобри предлози во категоријата