.

.

925 накит накит Ѓердан приврзоци Синџири, 925 сребрен накит позлатен ѓердан Мал Крст Pendant pvdw xial

925 накит накит Ѓердан приврзоци Синџири, 925 сребрен накит позлатен ѓердан Мал Крст Pendant pvdw xial

DEN 61.92
DEN 59.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 2.5*2,2 СМ Тежина : 4.50

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
LKNSPCP059
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
LKNSPCP059
JBUOAUIO:
YYSRVPRT
CXEPBMBP:
EACXLADD

Најдобри предлози во категоријата