.

.

UMODE Луксузни Bijoux Femme 234pcs 0.1 кт Врвот Одделение ААА CZ Камења Синџир Ѓердани За Жените Лето Накит Colar AUN0029

UMODE Луксузни Bijoux Femme 234pcs 0.1 кт Врвот Одделение ААА CZ Камења Синџир Ѓердани За Жените Лето Накит Colar AUN0029

DEN 2398.56
DEN 1223.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


UMODE Луксузни Bijoux Femme 234pcs 0.1 кт Врвот Одделение ААА CZ Дијамант Камења Синџир Ѓердани За Жените Лето Накит Colar AUN0029
Бренд : UMODE
Објектот Tyle : Ѓердан
Материјал : Кубни Циркони Дијамант и Бакар
Позлата : Бело Злато Позлатен
Еколошки Стандард : Никел Олово Кадмиум Слободни
Носат Повод : Секојдневниот / Датира / Shopping / Партија / Office / Свадбена / Годишнината
Подарок За : Си / Женски Пријател / Жена / Мајка
Функција : Шарм,Луксузни,Мода,Убава

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
AUN0029
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Бренд Име:
UMODE
Pendant Големина:
6.5 mm
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
моден накит
Mainstone:
234 парчиња 3мм 0.1 карат CZ Дијамант
синџир:
Линк Синџир
Предмети Дизајн:
синџир ѓердан
обложено:
бело злато позлатен
превозот:
Бесплатен превозот
Тежина:
45g(card included)
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Occassion:
свадба / партија / Дневно / Office / Подарок
Тип:
Синџир Ѓердани / Ѓердани За Жени
Должина:
40.8cm

Најдобри предлози во категоријата