.

.

Bonsny Рачно Изработени Мулти Француски Кукла Ѓердан Зима Изјава Ѓердани Симпатична Кукла Pendant 2015 Година Нови Ѓердан Девојки Жените Додатоци

Bonsny Рачно Изработени Мулти Француски Кукла Ѓердан Зима Изјава Ѓердани Симпатична Кукла Pendant 2015 Година Нови Ѓердан Девојки

DEN 469.92
DEN 240.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Kanima Рачно Изработени Кукла Француски Девојки Изјава Ѓердани Крпа Долг Синџир На Приврзоци 2015 Вести Симпатична Ѓердан Девојки Жените Додатоци
Големина на pendant : 60mm * 40mm
Тежина : 28 г
Должина на синџирот : 72cm

Кон својствата

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
60mm * 40mm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
72cm
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
AP534
Бренд Име:
bonsny
Метали Тип:
Железо
Тежина:
28g
is_customized:
Yes
боја:
multicolor
Стил:
Моден трендовски симпатична
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима

Најдобри предлози во категоријата