.

.

925 Фунта Сребрен Накит Ѕвезда Sterling Silver Ѓердани & Приврзоци Изјава Ѓердан Лето Накит За Жените Bijoux

925 Фунта Сребрен Накит Ѕвезда Sterling Silver Ѓердани & Приврзоци Изјава Ѓердан Лето Накит За Жените Bijoux

DEN 223.20
DEN 201.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Ѕвезда
Pendant Големина:
слика
Бренд Име:
DIEERLAN
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
925 фунта сребрен ѓердан
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
925 фунта сребрен ѓердан материјал:
925 Sterling silver
925 фунта сребрен ѓердан за:
Моден Ѓердани & Приврзоци Изјава Накит За Жените Трговија На Големо
Моден Фунта Сребрен Накит:
фунта сребрен накит
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Стил:
Моден
Должина:
picture

Најдобри предлози во категоријата