.

.

XUBEN Фабрика Цена 3 PC /торба 80 см, овална синџир бакар ѓердан долг се зголеми злато сребрена боја

XUBEN Фабрика Цена 3 PC /торба 80 см, овална синџир бакар ѓердан долг се зголеми злато сребрена боја

DEN 239.52
DEN 192.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте на нашата продавница
Производ Индекс
Количина : 1 PCS/МНОГУ
боја : како на сликата
Answer : ___________________________ Note :
1.На мин цел е $10.
Ако вашата нарачка помалку од $10, pls плаќаат повеќе $1.9 за превозот.како превозот цена на следниот линк :
2.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail/e Packet ако бесплатен превозот.
3.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
4.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Прочитајте биде прв план со цел : 1,Мешани мин цел $10 ќе може да се купи различни производи во мојата продавница повеќе од $10 бесплатен превозот од кина пост или epacket; 2,Фабрика директно продажба,конкурентни цени,добар квалитет 3,Сите предмети бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, generally25-40 дена да пристигне 4,САД купувачот бесплатен превозот преку e Packet .генерално 7-10 дена да пристигне 5,Цел повеќе од $200 ,ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-6 дена да пристигне 6,Ние се надеваме Воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас !!!
Како да се цел?
Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам .
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
Ве молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Превозот
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање.
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
СС-003
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
No
Бренд Име:
xuben
боја-01:
Бела
боја-02:
Сребро.
is_customized:
Yes
Должина:
80CM

Најдобри предлози во категоријата