.

.

Гроздобер ѓердан националните тренд керамички додатоци дрво, порцелан долг ѓердан додаток сите натпревар pendant накит за жените

Гроздобер ѓердан националните тренд керамички додатоци дрво, порцелан долг ѓердан додаток сите натпревар pendant накит за жените

DEN 312.00
DEN 234.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
3.3 cm
Пол:
Жените
Материјал:
Керамички
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
520008405810
Метали Тип:
Керамички

Најдобри предлози во категоријата