.

.

UMODE Бело Злато Боја Песна на Пролетта Ѓердан Ѓердан Со Врвен Квалитет ААА+ CZ За Жените Топла Луксузни Накит AUN0027

UMODE Бело Злато Боја Песна на Пролетта Ѓердан Ѓердан Со Врвен Квалитет ААА+ CZ За Жените Топла Луксузни Накит AUN0027

DEN 3038.88
DEN 1550.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


UMODE Бело Злато Позлатен Песна на Пролетта Ѓердан Ѓердан Со Врвен Квалитет ААА+ CZ Дијамант За Жените Топла Луксузни Накит AUN0027
Бренд : UMODE
Објектот Tyle : Ѓердан
Материјал : Кубни Циркони Дијамант и Бакар
Позлата : Бело Злато Позлатен
Еколошки Стандард : Никел Олово Кадмиум Слободни
Носат Повод : Секојдневниот / Датира / Shopping / Партија / Office / Свадбена / Годишнината
Подарок За : Си / Женски Пријател / Жена / Мајка
Функција : Шарм,Луксузни,Мода,Убава

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Pendant Големина:
2.3 см
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AUN0027
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
UMODE
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
моден накит
Материјал:
CZ дијамант
синџир:
Линк Синџир
Предмети Тип:
ѓердан ѓердан
Метална боја:
Бело Злато
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Тежина:
61g
облик:
Цвет
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Должина:
42cm circumference

Најдобри предлози во категоријата