.

.

WT-RBC024 Големо на Сопствени Високо квалитетни злато electroplated handmake камен rosary синџир црна кварц жица завиткан синџир

WT-RBC024 Големо на Сопствени Високо квалитетни злато electroplated handmake камен rosary синџир црна кварц жица завиткан синџир

DEN 1488.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


WT-RBC024 Големо на Сопствени Високо квалитетни злато electroplated handmake камен rosary синџир црна кварц жица завиткан синџир
Бренд :
WKT
Материјал :
Природни rosary синџир/ месинг
Камен ГОЛЕМИНА на :
3-4mm фацетирани jade кварц монистра Метал крај : 24k вистински злато позлатен ИПГ на месинг
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Answer : ___________________________ Note : ова е природна боја без боја, па ние ќе брод мешавина боја во произволно
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Кон својствата

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
WKT
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WT-RBC024
Метали Тип:
Бакар
Должина:
24''
Стил:
Романтични

Најдобри предлози во категоријата