.

.

ВИСТИНСКИ 8-16MM БЕЛА ЈУЖНА МОРСКА ШКОЛКА БИСЕР ЃЕРДАНИ НАКИТ 18 ААА стил парична Казна Благородна вистински Природен бесплатен превозот

ВИСТИНСКИ 8-16MM БЕЛА ЈУЖНА МОРСКА ШКОЛКА БИСЕР ЃЕРДАНИ НАКИТ 18 ААА стил парична Казна Благородна вистински Природен бесплатен

DEN 815.04
DEN 652.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


превозот Превозот ,не кутија ,Сите објекти ќе бидат испратени од страна на кина Воздухопловната( Освен сабота и недела),12-25 Working дена да пристигнат. EMS е исто така на располагање. Тоа ќе трае 5-10 работни дена, но друга цена . ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе го ревидира фактурата откако ќе победи на тоа.
Answer : ___________________________ Note :
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме контактирајте ме прво, јас ќе ви дадам задоволителен одговор.
Повратни информации политика :
ако сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ме пет sart повратни информации,ја вашата повратна информација е многу важна за нас.ако имате било какви прашања со нашите предмети,ве молиме контактирајте со нас прв и дај ми малку време да се реши прашањето.Јас сум добра продавачот,се надевам дека ќе имаат expleasant искуство во нашата продавница.
Прикажи ги моите други предмети да ви се Заблагодарам за се во потрага!

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Школка
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ѓердан

Најдобри предлози во категоријата