.

.

UMODE Познатиот Бренд за Накит Бело Злато Боја Линк Синџир, Отворајќи ААА CZ Вода Капка Pendant Ѓердан За Девојки Роденден Подарок AUN0049

UMODE Познатиот Бренд за Накит Бело Злато Боја Линк Синџир, Отворајќи ААА CZ Вода Капка Pendant Ѓердан За Девојки Роденден Подарок

DEN 538.08
DEN 323.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


UMODE Познатиот Бренд за Накит Бело Злато Позлатен Линк Синџир, Отворајќи ААА CZ Вода Капка Pendant Ѓердан За Девојки Роденден Подарок AUN0049
Бренд : UMODE
Објектот Tyle : Pendant Ѓердан
Материјал : Кубни Циркони Дијамант и Бакар
Позлата : Бело Злато Позлатен
Еколошки Стандард : Никел Олово Кадмиум Слободни
Носат Повод : Секојдневниот / Датира / Shopping / Партија / Office / Свадбена / Годишнината
Подарок За : Си / Женски Пријател / Жена / Мајка
Функција : Шарм,Луксузни,Мода,Убава

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
2.8 cm
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Бренд Име:
UMODE
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
AUN0049
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
моден накит
Материјал:
CZ дијамант
синџир:
Линк Синџир
Предмети Тип:
pendant ѓердан
Метална боја:
Бело Злато
Пол:
Жените
Тежина:
6.5g(card included)
облик:
Круг
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Должина:
40cm chain+5cm extended chain

Најдобри предлози во категоријата