.

.

Цвет Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Ѓердани за Жените Круг Изјава Ѓердан Накит pingente colar feminino N611215

Цвет Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Ѓердани за Жените Круг Изјава Ѓердан Накит pingente colar feminino N611215

DEN 133.44
DEN 113.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Цвет Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Ѓердани за Жените Круг Изјава Ѓердан Накит pingente colar feminino Стил : Цвет Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Ѓердани Материјал : Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Ѓердани за Жените Големина : 50cm синџир (Како што се покажува ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Млади и Зрелост женски и pingente colar feminino Мода Накит новодојдени Дизајн Круг Изјава Ѓердан Накит

Кон својствата

Бренд Име:
AFAWA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
N166265
Обликотшема:
Растенијата
Pendant Големина:
среќен Цвет Ѓердани
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
As Show
Тежина:
20g
ОДГОВАРА ЗА:
Позлатен Сребрен Нерѓосувачки Челик Ѓердани за Жени
боја:
Цвет Позлатен Сребрен Нерѓосувачки Челик Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден Круг Изјава Ѓердан
Ѓердани Тип:
Круг Изјава Ѓердан Накит
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Ѓердани за Жени
Стил:
Цвет Позлатен Сребрен Нерѓосувачки Челик Ѓердани
Occassion:
Годишнината;Роденден ;Ангажман;Подарок;Лице;Свадба
број:
N166265

Најдобри предлози во категоријата