.

.

Отворете Ароматерапијата Ѓердан 20.5 mm Diffuser Етерично Масло Кафез Locket Парфем Ѓердан Долг Синџир на Pendant NL011 Бесплатен Превозот

Отворете Ароматерапијата Ѓердан 20.5 mm Diffuser Етерично Масло Кафез Locket Парфем Ѓердан Долг Синџир на Pendant NL011 Бесплатен

DEN 204.00
DEN 141.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Отворете Ароматерапијата Ѓердан 20.5 mm Diffuser Етерично Масло Кафез Locket Парфем Ѓердан Долг Синџир на Pendant NL011 Бесплатен Превозот
Answer : ___________________________ Note : Оваа цена не вклучувајќи бел топката внатре.
6815597702694834 Победи Продажба US $ 4.8
/парче US $ 4.61
/парче US $ 9.36
/парче US $ 3.52
/парче US $ 8.9
/парче US $ 3.56
/парче US $ 8.53
/парче US $ 1.2
/парче US $ 0.99
/парче US $ 3.92
/парче US $ 6.8
/парче US $ 0.97
/парче

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
NL011
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ангел bola
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Pendant Големина:
20.5 mm
Функција:
Свири
Компатибилност:
Никој
боја:
Антички Сребрен Имитација Platinunm Светла Сребро Злато Позлатен
Должина:
80CM

Најдобри предлози во категоријата