.

.

ANNGILL Оригинални Кристали Од СВАРОВСКИ Pendant Ѓердани Жените Партија Синџир Collares Накит за Денот на Вљубените Подароци

ANNGILL Оригинални Кристали Од СВАРОВСКИ Pendant Ѓердани Жените Партија Синџир Collares Накит за Денот на Вљубените Подароци

DEN 315.84
DEN 205.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ANNGILL 100% Оригинални Кристали Од СВАРОВСКИ Pendant Ѓердани Жените Партија Синџир Collares
Накит за Денот на Вљубените Подароци
Големина : Синџир Должина 40 + 5 см
Тежина : 12.00 g
Материјал : Сваровски Елементи кристал легура Platinum позлатен

Прашања од клиенти
1. како да се задржи следење со мојот парцела?
можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на no. : www.17track.net / en (копирате на пребарувачот).
2. трговија на големо и пад на превозот се и во.
за промет на големо, ќе им понуди издание или бесплатна испорака врз основа на количината што сакате да ги нарачате. транспорт време е за 3 до 7 работни дена (ако сакате да ни даде на трета страна, ние можеме да брод на товар на вашиот клиент директно. ве молиме да се фокусира и доверба нас, ние нема да ја напушти која и информации за нас.
за пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и го освои 't оставите информации за нас if you' d like to.
3. дали постојат какви било царински давачки?
тоа е прогласи најниска цена за да се избегне царинските давачки. поради различни национални политики во различни земји, на царинските давачки ќе биде за купувачите " сметка. затоа, ве молиме да ни оставите порака, кога ќе купите цел да ни каже колку ќе може да се плаќа за царински давачки.
4. дали бојата падне или да се претвори црно?
направени од високо - квалитетни материјали на karat злато, бакар, трајни и анти исчезнат, заштита на животната средина, удобни и лесни за носење, алергија слободни загарантирана.
5. дали постои било каков проблем во врска со големина?
ве молиме строго според мерење на методот на купување.
6. производите може да се прилагоди. ве молиме контактирајте не за било какви дополнителни информации.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ANNGILL
Број На Модел На:
831617
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Pendant Големина:
2.5*1.4 CM
Функција:
Други
Повод:
Свадба Годишнината Ангажман Подарок Божиќ Партија Денот На Благодарноста
Главниот Камен:
Направени Со Сваровски Елемент Австрија Кристално
Пакување:
Хартија, картон и Opp вреќа
боја:
5COLORS
Должина:
40+5cm

Најдобри предлози во категоријата