.

.

Бесплатен Превозот 12 ЃЕРДАН ПЛЕМЕНСКИ ВРЕЖАН TIKI ЧОВЕК ТОТЕМ LUAU HULA SURF ДЕВОЈКА

Бесплатен Превозот 12 ЃЕРДАН ПЛЕМЕНСКИ ВРЕЖАН TIKI ЧОВЕК ТОТЕМ LUAU HULA SURF ДЕВОЈКА

DEN 623.52
DEN 468.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Категорија : ѓердан
Големина за : 4.5 *2.1 СМ ( инчи за 1.8 *0.6 )
Состојба : Нова
превозот информации :
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail . Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15 - 25 работни дена да пристигне откако беше објавено. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до повеќе од 30 дена .
Доколку плаќањето е надвор од $ 150 , ние ќе брод парцела бесплатно преку EMS ( 3-7 дена) и подарок.
***
плаќање информации :
ве молиме да ги реализира сите прашањето за предмети јасно пред да плаќање , ви благодариме . плаќање треба да се примени во рок од 1-3 дена од крајниот рок. Ако ви се допаѓа мојот предмети и сакате да се купи повеќе ,pls e-mail за мене , тогаш јас ќе ви даде добар попуст и подароци .
Политика За Наплата :
100% Гаранција . Ако имате било незадоволство со нашите производи откако ќе ја добиете, ве молам само да бидат слободни да контакт во рок од 7 дена, може да се обезбеди бесплатна замена или враќање на средствата. Наплата е последната аукција цена минус Aliexpress одбивање на трошок (бизнис комисија). Надоместокот ќе се изврши откако предмети се враќа назад во оригиналната состојба. Ве молиме имајте предвид дека купувачите треба да се обезбеди предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, ние не ќе ја плати купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на штета.
Abuot НАС : јас сум кинески продавачот во кина,и имам една продавница во Yiwu.кина,и многу странецот како мој предмети,па јас се отвори продавница во aliexpress,и сега мојата ќерка не aliexpress услуги на клиентите,надеваме дека секој еден може да има среќен пат во aliexpress.
Боја Несовпаѓање :
Мала разлика во бојата може да биде cuased од некои причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,позадина,итн. Сепак, ве молиме контактирајте со нас ако инсистираме да прими предмети со погрешна боја, ние ќе се обезбеди брз одговор и решение.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Кул
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
YQTDMY
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
50cm
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Pendant
Метали Тип:
no

Најдобри предлози во категоријата