.

.

LUOTEEMI Бренд Ѓердан Кубни Циркон Мода Накит за Булчински Waterdrop Сечење CZ Камен Невести Свадба Додатоци

LUOTEEMI Бренд Ѓердан Кубни Циркон Мода Накит за Булчински Waterdrop Сечење CZ Камен Невести Свадба Додатоци

DEN 1216.32
DEN 791.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LUOTEEMI
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Pendant Големина:
Никој
Материјал:
Кубен Циркони
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
N-2014041801
Големина:
103.5mm*44.5mm
позлата:
nilckle и да доведе слободни
Облечен Повод:
Свадба / Годишнината / Подарок / Партија / Матурска
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
is_customized:
Yes
ОДГОВАРА ЗА:
Млади и Зрелост и женски
свадба додатоци:
свадба додатоци-teemi
Тежина:
14g
Должина:
40CM

Најдобри предлози во категоријата