.

.

20/50pcs Браун Faux Велур Рамен Кожа Ѓердан Кабелот 17 со Затворач Синџир

20/50pcs Браун Faux Велур Рамен Кожа Ѓердан Кабелот 17 со Затворач Синџир

DEN 251.52
DEN 237.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис на Материјалот : faux велур кожа , од легиран затворач
Количина : 20 парчиња / 50pcs можете да изберете
Големина : околу 2.7 mm рамен кабелот
Должина : околу. 17.00 - 18.00 инчи (43.00 - 45.00 см)
Состојба : 100% нов Превозот
1.24 часа испраќање на примерок цел по Aliexpress потврди плаќање освен државни празници.(Нормално Aliexpress треба 24hours да се потврди плаќањето)
2.За голема количина нарачате ве молиме контактирајте со нас за време на испорака,Нормално, ние ќе брод во рок од 3-7 работни денови.
3.Ако вашата цел износ>=200 бесплатен превозот од DHL/EMS/UPS/DPEX. Ние ќе го избере најдобар начин. Тоа обично трае околу 4-10 дена.
4.Ако вашата нарачка износ од помалку од 200 Ние ќе брод од страна на кина пост се регистрирате воздух mail,тоа трае околу 10-25 работни денови.
Плаќање
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ што е безбедност начин за вас.Пред да заврши плаќање ве молиме проверете со вашиот превозот адреса,пост код и телефонски не се точни.Ви благодариме.
Политика За Наплата
100% Пари Гаранција за враќање на секој објект.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на предметите, целосна наплата вклучувајќи го и превозот ќе биде изречена поради некоја причина не сте задоволни, На враќање ќе биде донесена откако објектот бил испратен назад во orginal состојба.За други, причината поради која сакате да се врати тоа, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме.
Увозни Давачки
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние ќе ги направиме сите стоката како подарок. Ако во вашата земја обичај се уште треба да се плати царина.Тоа е вашата чест и одговорност.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел!Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозна attibude и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем
пред да замине негативен фидбек.Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодарам многу!!!

Кон својствата

Метална боја:
20PCS, 50PCS
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SunMoon
Број На Модел На:
Ѓердани
Pendant Големина:
не pendant
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
Браун
Место на Потекло:
Кина(Копно)
is_customized:
Yes
Должина:
Adjustable

Најдобри предлози во категоријата