.

.

20sets 38*25мм DIY Јасно Купола Cloche Стаклено Шише Pendant, Антички Бронза Аптека Терариум, стаклени Ампули Pendant Freeshipping

20sets 38*25мм DIY Јасно Купола Cloche Стаклено Шише Pendant, Антички Бронза Аптека Терариум, стаклени Ампули Pendant Freeshipping

DEN 1199.52
DEN 1020.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

49 /многу
групи / многу
answer : ___________________________ note :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате.
но, ќе ги сноси трошоците за враќање, освен ако објектот е спорно. Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена од страна на хонг конг пост,тоа трае една недела од страна на EMS ,4-7days од UPS-от,DHL.
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.99 /многу
групи / многу
Freeshipping 20sets/многу 25*18mm DIY Јасно Купола Cloche Стаклено Шише Pendant, сребро позлатен Аптека Терариум US$ 18. Ние ќе бидеме со вас за да ви помогнат да се реши проблемот. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.99 /многу
групи / многу
20sets/многу DIY Јасно Свет Стаклено Шише Pendant, Антички Бронза Врвот, Терариум, Аптека, стакло свет база на наодите поставите US$ 17.
повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
вклучува : со Кредитна картичка, T/T,жица трансфери, Western Union . Ако ви се
задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.
политика на враќање :
Ако објектот не е компатибилен или оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена. Оваа точка не се вклучуваат чевли.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно .
Овој производ не содржи во внатрешноста на додатоци
DIY треба лепак
SLAE Слободни брод!!!УБАВО 50set 16*4mm(отворање) стакло свет меур & 6mm сребрена капа & Earing кука поставите DIY стакло шишенцето earings pendant US$ 29.
ние, исто така, направи oem цел,ние сме goldkey член на alibaba.43 /многу
групи / многу
Бесплатен превозот 50sets/многу 25мм semidome Стакло Свет Меур & set Ring DIY стакло шишенцето pendant накит поставува стакло покрие pendant US$ 52. ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате . Кога ќе се стави на предмети во количка и на исходот, може да оди напред со метод на плаќање prefered.
превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL. ние ќе бидеме секогаш подготвени.99 /многу
групи / многу
SLAE Бесплатен превозот 20sets/многу бронза 25*18mm стаклена купола свет & база & капа поставено стакло свет поставено стакло шишенцето pendant стакло покрие US$ 18.
начинот на испорака ќе варираат во однос на количеството цел.99 /многу
групи / многу
Бесплатен превозот трговија на големо цена 50sets/многу semidome Стакло Меур & set Ring 20mm DIY накит сетови pendant стакло свет US$ 56. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. ако сакате .29 /многу
групи / многу
Бесплатен превозот 20sets/многу овална Стакло Меур & set Ring (20*30мм/16*22mm да го изберете) DIY стакло шишенцето pendant накит наоди US$ 25.99 /многу
групи / многу
Бесплатен превозот Супер се Справи 20sets/многу 20mm semidome Стакло Свет Меур & set Ring DIY стакло шишенцето pendant накит сетови pendant US$ 27.

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Број На Модел На:
Pendant
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата