.

.

Австралиски Овчар ѓердан, Австралиски Овчар pendant, животински ѓердан ,од легиран куче ѓердан , пет спомен подарок

Австралиски Овчар ѓердан, Австралиски Овчар pendant, животински ѓердан ,од легиран куче ѓердан , пет спомен подарок

DEN 431.52
DEN 336.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ако сте љубители на куче, ќе сакаат да ја имаат оваа ѓердан!
Тие инспирираат трпение и мир.
Спецификација :
материјал : алуминиумски
pendant големина : околу 2,5-3cm
синџир : 16 инчен
Поволни Активност
Ако сте веледрогерија,ќе се даде попуст . Кога вкупниот износ над ќе има голем попуст за вас.
Тоа ќе биде прифатена, ако може да се обезбеди нов дизајн и стилови.
Ние може да дизајн на накит, според тоа.
Превозот И Производство Услови
1. Ние брод стоки преку препорачана воздухопловната од Epacket да се САД,РУСИЈА,АУ,Тоа трае околу 15-20days.Кина Пост Воздух Mail на друга земја околу 30-45days.
DHL за 5-7days.
2. Следење на број ќе се достави откако објект се испраќаат.
Ние само брод вашата остави адреса,ве Молиме бидете сигурни дека ќе ја напушти адреса е точна.
3.Ве молиме овозможува 3-5 дена по плаќање расчисти за процесирање на нарачката и потоа брод.
4.Ако имате било какви други прашања за плаќање и испорака условите,ве молиме контактирајте пред цел.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
J HOOSH
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
2.5-3CM
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
DN001
Објектот:
куче ѓердан
Материјал:
Легура
Pendant Големина:
2.5-3CM
синџир големина:
16inch
Пакет:
хартија кутија
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
16inch

Најдобри предлози во категоријата