.

.

Модата жените Кристал Синџир Кристал Љубов Срцето Pendant Ѓердан Сребро Злато Романтична Накит за Девојка Најдобар Подарок

Модата жените Кристал Синџир Кристал Љубов Срцето Pendant Ѓердан Сребро Злато Романтична Накит за Девојка Најдобар Подарок

DEN 135.84
Залиха
Достапно за вашата нарачка


MOQ 1pcs Големина Должина : 45см Тежина 18g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-5days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени

Кон својствата

Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
BE1091
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
21mm*21mm
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
VQYSKO
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Функција:
Спиење Tracker
Материјал:
Кубен Циркони
Тежина:
18g
плаќање:
Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW
превозот:
Fedex ,DHL,UPS-от,Кина Пост,Хонгконг Пост
Пакет:
1pcs во мали oppbag,50pcs во голема oppbag
is_customized:
Yes
Должина:
45cm

Најдобри предлози во категоријата