.

.

AOLOSHOW Неколку Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Музика Забелешка Pendant Накит Најдобри Пријатели hatsune miku ѓердан девојка подарок NL-2475

AOLOSHOW Неколку Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Музика Забелешка Pendant Накит Најдобри Пријатели hatsune miku ѓердан девојка

DEN 426.72
DEN 371.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Моден Љубители Нерѓосувачки Челик Музика Забелешка Pendant Парови Ѓердан Накит Најдобри Пријатели ѓердан за девојка hatsune miku ѓердан подарок .NL-2475
Детали за производот :
Материјал : нерѓосувачки челик
Синџир должина : периметар : 40cm=15.7 инчи
Pendant должина : 3.2*4.2 cm
Превозот :
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично повеќе од 2 KG испратите ЕМС или SF-експрес и FEDEX.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
* Објектите се испраќаат преку Кина пост ,ве молиме оставете 25-60 дена да се постигне.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок"со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање :
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика :
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condtion за враќање на пари или размена Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава . Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика :
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно .Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек .Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
За Надвор акции :
*Ако купите нешто што е надвор од акциите .ние ќе ве контактираме без 24 часа со некои совети. можете да ја прилагодите вашата цел со нашите советува. ако не одговори ми во рок од 3 дена. ние ќе испрати сличен стил за вас .ве молиме да се разбере.
Трговија на големо :
*Ако стил има многу бои и големини. Можете да се меша било која ви се допаѓа.
Ако сакате да се меша некои производи, може да ми даде код на производ со количина што треба (може да се направи на excel за мене ќе биде подобро). Јас ќе ви даде попуст цена (повеќе го купи повеќе попусти ќе го добиете)
*Доколку купите повеќе од 1000$ месечно. Може да биде мој ВИП. Ќе уживате во многу посебни услуги во мојата продавница!
За Интернет продавница сопственик :
*Ние поддршка пад на превозот и трговија на големо .Може да се стави мојот веб нешта на вашиот веб. Исто така, јас може да ви помогне да се намали превозот со вашите клиенти.
Забелешки :
* Мешани цел добредојдовте,OEM цел добредојдени.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
По зборовите :
Би сакал нашата соработка среќен!

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
3.2*4.2 cm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
aoloshow
Број На Модел На:
девојка ѓердан
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Заклучување
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
сребро и злато ,сина
Ѓердан Тип:
pendant ѓердан
Потекло:
кина zj
дизајн стил:
музика имајте на ум неколку ѓердан
Тежина:
25g за
Тип:
најдобри пријатели ѓердан накит
is_customized:
Yes
Стил:
двојки ѓердан
Должина:
40+5cm

Најдобри предлози во категоријата