.

.

Моден Љубители Неколку Ѓердан Титаниум Челик Pendant Накит Најдобри Пријатели 2 делови загатка ѓердан мажи/жени подароци .NL-2480

Моден Љубители Неколку Ѓердан Титаниум Челик Pendant Накит Најдобри Пријатели 2 делови загатка ѓердан мажи/жени подароци .NL-2480

DEN 378.72
DEN 333.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

99 /парче
Моден Боксерска Ракавица Ѓердан Со Антички Злато/Сребрена Позлатен Персоналните Натпревар Накит pendant Ѓердан За Жените.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек .NL-2480
Детали за производот :
Материјал : титаниум челик
Синџир должина : периметар : 40cm=15.59 /парче
Моден Љубители Неколку Ѓердан Титаниум Челик Pendant Накит Најдобри Пријатели 2 делови загатка ѓердан мажи/жени подароци . Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
* Објектите се испраќаат преку Кина пост ,ве молиме оставете 25-60 дена да се постигне.
Повратни информации политика :
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Плаќање :
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Ако сакате да се меша некои производи, може да ми даде код на производ со количина што треба (може да се направи на excel за мене ќе биде подобро).59 /парче
Мажите Пријател Хари Стил Хартија Авион Ѓердан Сребро Pendant Ѓердан Оригами Шарм Ѓердан nl-2470 US$ 6. Исто така, јас може да ви помогне да се намали превозот со вашите клиенти. Можете да се меша било која ви се допаѓа.99 /set
Домот Carrie Фонт Нерѓосувачки Челик Неколку Ѓердан "XOXO" Шарм Злато И Сребро Позлата Nameplate Ѓердан NL-2438 US$ 9. ние ќе испрати сличен стил за вас .99 /set
Моден жени/мажи не ' Рѓосувачки Челик Pendant Љубовник Неколку Ѓердан Накит Најдобри Пријатели ѓердан . Јас ќе ви даде попуст цена (повеќе го купи повеќе попусти ќе го добиете)
*Доколку купите повеќе од 1000$ месечно.Може да се стави мојот веб нешта на вашиот веб.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
По зборовите :
Би сакал нашата соработка среќен!. Може да биде мој ВИП.
Враќање&Размена политика :
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condtion за враќање на пари или размена Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава .
Забелешки :
* Мешани цел добредојдовте,OEM цел добредојдени.99 /парче
Моден жени/мажи Верата Assassin е pendant ѓердан Zelda Накит Сите Натпревар Накит од не ' Рѓосувачки Челик ѓердан .Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно .
Трговија на големо :
*Ако стил има многу бои и големини. можете да ја прилагодите вашата цел со нашите советува.ние ќе ве контактираме без 24 часа со некои совети. ако не одговори ми во рок од 3 дена.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.ве молиме да се разбере.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.7 инчи
Pendant должина : 3.
За Надвор акции :
*Ако купите нешто што е надвор од акциите .8*3cm
Превозот :
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично повеќе од 2 KG испратите ЕМС или SF-експрес и FEDEX.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно. Ќе уживате во многу посебни услуги во мојата продавница!
За Интернет продавница сопственик :
*Ние поддршка пад на превозот и трговија на големо .

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
3.8*3cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
љубителите'
Бренд Име:
aoloshow
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
40+5cm
Метали Тип:
Титаниум
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
pendant ѓердан
боја:
сребро црна
Ѓердан Тип:
љубов pendant ѓердан
Потекло:
кина zj
дизајн стил:
загатка ѓердан
Тежина:
25g за
Тип:
неколку ѓердан накит
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата