.

.

ICFTZWE Сребрена Ѕвезда Изјава Ѓердан од Злато Боја Месечината Ѓердани Женска Накит од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Ketting 10pcs

ICFTZWE Сребрена Ѕвезда Изјава Ѓердан од Злато Боја Месечината Ѓердани Женска Накит од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Ketting

DEN 1056.00
DEN 950.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


10pcs/многу 2016 година Мода Накит Тетоважа Ѓердан Симпатична Мала Месечината и Сребрена Ѕвезда Златен Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик За Жените BFF

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
ICFTZWE
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Месечината
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
како Слика
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
N00127
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
златен синџир за мажи
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Боја:
Злато Сребро.
Пол:
Жени,Мажи,Девојки,Момчиња,Унисекс,Љубовници
Повод:
Партија,Свадба,Ангажман,Годишнина,Матура,Спорт
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Гроздобер
експрес:
бесплатен превозот од кина пост воздух mail
MOQ:
10pcs/многу да може да се меша бојата
Pendant Големина:
1-2cm

Најдобри предлози во категоријата