.

.

Топла продажба убава snap Приврзоци ѓердан одговара 12mm snap копчиња мода DIY Фитинзи за предвремени накит трговија на големо XL9021

Топла продажба убава snap Приврзоци ѓердан одговара 12mm snap копчиња мода DIY Фитинзи за предвремени накит трговија на големо

DEN 66.72
DEN 63.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
MODESTLE M
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс

Најдобри предлози во категоријата