.

.

TIGENA Секси коса црта Вратот Шарени Џемпер Жените 2018 Есен Зима Плетени Жените Џемпери И Pullovers Женски Скокач се Повлече Femme

TIGENA Секси коса црта Вратот Шарени Џемпер Жените 2018 Есен Зима Плетени Жените Џемпери И Pullovers Женски Скокач се Повлече

DEN 719.04
DEN 504.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Големина
cm
Биста
cm
Рамо
cm
Sleeve
cm
Должина
cm
S
74-90

56
55
М
76-95

57
56
L
78-100

58
57
Answer : ___________________________ NOTE :
1. 1inch =2.54 см
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
3. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
Pullovers

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
TIGENA
Материјал:
Полиестер,Rayon
Материјал Состав:
Rayon Полиестер
Стил:
Повик
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
Slash вратот
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Тип На Објект:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Шарени
Затворање Тип:
Никој
Број На Модел На:
шарени џемпер
Дебелина:
Стандард
Пол:
Жените
боја:
црна, розова бела сина
Клучни зборови:
жените џемпери и pullovers

Најдобри предлози во категоријата