.

.

2018 Долг Џемпер Жените Скокач Пролет Преголеми Pullover Секојдневен Batwing Ракав Печати Мода Жена Џемпери Облека Pullovers

2018 Долг Џемпер Жените Скокач Пролет Преголеми Pullover Секојдневен Batwing Ракав Печати Мода Жена Џемпери Облека Pullovers

DEN 2004.00
DEN 1503.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нови 2018 Долг Џемпер Жените Скокач Пролет Преголеми Pullover Секојдневен Batwing Ракав Печати Жена Џемпери Облека Pullovers Мода За Есен Облека Внимание : Не е 2-3% разлика според упатство за мерење. Ве молиме проверете ја големината табела внимателно пред да се одржи редот. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Кон својствата

Големина:
One Size
Бренд Име:
XIKOI
Материјал:
Волна,Најлон,Акрилик
Материјал Состав:
Волна Акрилик најлон
Стил:
Повик
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
Slash вратот
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Долго
Тип На Објект:
Pullovers
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Затворање Тип:
Никој
Број На Модел На:
6126
Дебелина:
Стандард
Пол:
Жените
Сезоната:
Пролет Џемпер / Есен Џемпер / Зимски Џемпер
боја:
Biege Кајсија Сива
Материјал:
Волна Акрилик Најлон
sleeve тип:
Batwing Ракав Џемпер Жените Скокач
Шаблон Тип:
Печати 2017 Преголеми Џемпер Облека
Јака:
Slash Вратот Pullover Жена Џемпери Облека
Стил:
Мода,Секојдневен,Новина

Најдобри предлози во категоријата