.

.

2017 Пролет Жените Волна Лабава Плетени Секојдневен Џемпер Ѓердан Точка Долг Ракав Мода Задебелување се Водат Девојка Pullover

2017 Пролет Жените Волна Лабава Плетени Секојдневен Џемпер Ѓердан Точка Долг Ракав Мода Задебелување се Водат Девојка Pullover

DEN 1799.04
DEN 1061.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Биста : 100cm(39.37 инчи)
Должина : Пред 59cm - По 65cm
(23.22 инчен-25.59 инчи)
Ракавот : 63cm(24.80 инчи)
Експлозија модели! ! ! висок квалитет! ! ! Задебелена! ! ! торба торба
Купувачот евалуација
торба торба торба парче

Кон својствата

Големина:
M
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Техника:
Станот Плетени
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Шаблон Тип:
Dot
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Кашмир,Памук
Број На Модел На:
ZZC1607016
Јака:
Turtleneck
Материјал Состав:
Ацетат
Бренд Име:
TONGMAO
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој

Најдобри предлози во категоријата