.

.

N/C DC 12V 0-0.8 MPa 1/2 Електрични Електромагнетниот Вентил За Вода Воздух Нова Електрична Solenoids Вентили

N/C DC 12V 0-0.8 MPa 1/2 Електрични Електромагнетниот Вентил За Вода Воздух Нова Електрична Solenoids Вентили

DEN 367.20
DEN 264.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% сосема нов и висок квалитет Напон : 12 V DC Струја : 250m A Притисок : 0 - 0.8 Mpa Вентил тип : дијафрагмата (управувана од страна на Серво) Работењето на владата : нормално затворен Влезот и излезот : црево barbs за 1/2" (надворешен дијаметар) црево Течност температура : 1-100 ℃ Употреба : вода и низок вискозитет течности

Кон својствата

Број На Модел На:
електричен вентил електромагнетниот
Бренд Име:
TCAM

Најдобри предлози во категоријата