.

.

Водоотпорни Професионални Метал Детектор Висока чувствителност GP Покажувачот на Гарет Про Позиционирање Злато Метал Детектор Статични Алармот

Водоотпорни Професионални Метал Детектор Висока чувствителност GP Покажувачот на Гарет Про Позиционирање Злато Метал Детектор

DEN 1914.24
Залиха
Достапно за вашата нарачка

modname=ckeditor надградена верзија со Нараквици Висок квалитет Monoclonius Про-Покажувач е основна алатка за секој сериозен detectorist. Преку нашите вистински тест, таа работи многу добро, ве молиме да бидат сигурни да се купи : ) Ова мали, лесни уред вработува прецизно следење за да помогне во побрзо закрепнување на наоди. Тоа е идеален за обновување на мали предмети во широк varity на лов услови, кои се движат од високо mineralized земјата да saltwater-заситени песок. Тоа карактеристики коишто се слушаат и вибрации аларми да укажуваат на присуство на метални предмети. На аларми зголемување на интензитетот како ПРО-ПОКАЖУВАЧОТ ќе се премести поблиску ro метал целта. Микропроцесори circuitry обезбедува максимална чувствителност и не бара корекција или фино подесување. Дополнителни функции вклучуваат pinpointing совет, страна-скенирање на способност, LED светилка за да им помогне со ниско светлина лов, ткаени појас holster за лесна преносливост, и вовлекува ножот за да им помогне на scrape далеку почвата за време на опоравување. На Monoclonius Топ-Покажувач е, исто така, водоотпорен, па можете да го користите во практично било кој временски услови. Овој сестран алатка дури и може да се користи за да се најде метални цевки или откривање на нокти во ѕид studs.
Најниска цена,Најдобрите производи,Одлична услуга!
-Добиете она што ви треба во Barrysupermarket!
За превозот
1. Контактирајте со нас ако ви треба подобра испорака метод наместо бавно поштенски пратки .
2.ние ќе забелешка "подарок", со вредност $10 за вашиот објект во целина .
3. Обезбеди следење на број, но не и ако преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .
Песната тука : www.17track.net/index_en.shtml (неколку дена по пакети испратени надвор).
4.Стандардните батерии, течни и други забранети делови обично се отстранат пред превозот.
5.Некои производи' прирачници, возачи, софтвери достапни само со симнување или праќање по е-пошта .
6.Пост Воздух Mail порака не е брзо, ве молиме почекајте стрпливо, не се прашање спор во рок од 30 работни дена .
За Гаранција
1.ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
2.ние ќе бидеме Одговорни за било кој квалитет на проблемот .
За Повратни Информации
1.вашето мислење е исклучително важно за нас,ве молиме да ни остават и добра feedbck нас, ако можете.
се задоволни со нашите производи и услуги.
2. Испратете ни пред тргнување било негативни повратни информации или отворање каков било спор,ние ќе се обидеме потрудиме
за да се реши проблемот. Нема спор,Среќен Шопинг!!!

Кон својствата

Бренд Име:
Виктор
Моќност Тип:
Батеријата-Напојува
Со LCD Екран Или Не:
No
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
MONOCLONIUS

Најдобри предлози во категоријата