.

.

3pcs Оригинални vapesoon Замена Pyrex Стаклена Цевка за Eleaf IJUST S Комплет 4ml Резервоарот Atomizer

3pcs Оригинални vapesoon Замена Pyrex Стаклена Цевка за Eleaf IJUST S Комплет 4ml Резервоарот Atomizer

DEN 264.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Детална Слика

Кон својствата

боја:
Јасно
Број На Модел На:
IJUST S Стаклена Цевка
Тип На Објект:
Резервоарот Замена
Бренд Име:
VapeSoon
Компатибилен Модел:
Eleaf IJUST S
Материјал:
Стакло
боја:
Јасно
Дијаметар:
24.5 MM
Висина:
Беа 25,5 mm
Пакет:
Еден пакет со Безбедносен Код

Најдобри предлози во категоријата