.

.

Нови Бои! Оригиналниот Eleaf IJust S Резервоарот 4ml со 0.3 ohm ЕЗ Серпентина Главата E-Cig Atomizer Врвот Струење Прилагодливи за 510 Батеријата МО

Нови Бои! Оригиналниот Eleaf IJust S Резервоарот 4ml со 0.3 ohm ЕЗ Серпентина Главата E-Cig Atomizer Врвот Струење Прилагодливи

DEN 767.52
DEN 576.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Eleaf i Just S Atomizer Нови Бои - 4ml На i Just S atomizer доаѓа со 4ml e-сок капацитет, со што се намалува фреквенцијата на refilling e-сок. E-сок може да биде лесно да се полни со отстранување на врвот на капа само. Сите делови на i Just S atomizer може да се одделат и reassembled, со лесен за чистење и одржување на масата. 5 нови бои се достапни.
Карактеристики : Топ e-Сок Пополнување Нови ЗЕК 0.18 ohm Главата 4ml e-Сок капацитет кој се одвојува Структура за Лесен за Чистење
Спецификација : Дијаметар : 24.5 mm Висина : 62.5 mm E-сок капацитет : 4m L Тема тип : 510 конец во Боја : Црна/Сребрена/Дрво Жито/Црвена Пукам/Блескави/Бранеа Бронза/Бранеа Црн Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
Пакет Содржина : 1 x i Just S Atomizer (со ЕЗ 0.3 ohm Главата) 1 x Упатство
Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава. Работата Водич :
Е-течност за Пополнување : e-сок лесно може да се полни со отстранување на врвот на капа само.
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме не го пополни e-сок во воздух цевка.
2. Ве молиме не преполнување и бидете сигурни дека за e-сок ниво е помеѓу 10%-90%.
3. Ве молиме прво капе неколку капки на е-сок директно во серпентина да се направи тоа целосно заситени пред првата употреба.
Воздухот Приливот на Вредноста : количината на воздухот приливот лесно може да се прилагоди од страна на силиконски струење контрола прстен, па како да се добие различни vaping искуства.
Цел Совети :
510 Навој може да се купи Eleaf ЗЕК главата одделно. i Just S atomizer е исто така компатибилна со , , и .

Кон својствата

Број На Модел На:
iJust S Резервоарот
Калеми Тип:
Заменливи
Компатибилен Модел:
Eleaf ijust S комплет
Бренд Име:
Eleaf
Од:
Eleaf
Дијаметар:
24.5 MM
Висина:
62.5 MM
E-сок Капацитет:
4ml
Тема Тип:
510 нишка
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
струење:
Топ Струење Прилагодливи
Нето тежина:
100g
боја:
Дрво Жито/Црвена Пукам/Блескави/Бранеа Бронза/Бранеа Црна

Најдобри предлози во категоријата