.

.

Оригиналниот Justfog FOG1 Дополнителен Комплет Vape Пенкало Батеријата 1500mah и 2ml Резервоарот Одговара OCC дното серпентина E Cigaretts Испарувач e sigara

Оригиналниот Justfog FOG1 Дополнителен Комплет Vape Пенкало Батеријата 1500mah и 2ml Резервоарот Одговара OCC дното серпентина

DEN 1044.96
DEN 878.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис на производот : Justfog FOG1 дополнителен комплет доаѓа со 2ml e-сок капацитет и 1500mah вграден капацитет. OCC дното серпентина може да ви обезбеди DL и MTL vaping искуство. На childproof отворање систем го прави побезбеден. Топ пополнување дизајн, заменливи течност во резервоарот цевки и метал изглед го прави комплет лесно да се носат и користат. Smart батеријата заштита функција на располагање. Параметар : Димензии : 113.5 mm x 20mm капацитетот на Батеријата : 1500m Ah Atomizer капацитет : 2ml Серпентина тип : OCC дното серпентина/0.5 ohm(DL), 0.8 ohm(DTL) Поддршка wattage : 24 W(0.5 ohm), 15 W(0.8 ohm) Боја : црна, сребрена Карактеристики : 1. 2ml течни капацитет 2. 1500mah вграден капацитет 3. Анти-плукаат заштита shield 4. Заменливи течни цевка 5. Childproof отворање систем 6. DL&MTL vaping искуство 7. Ниво на батеријата индикатор 8. Топ пополнување дизајн 9. Плукаат назад спречување на клиентите 10. Повеќе-заштита Пакет содржина : 1 x JUSTFOG FOG1 Комплет 1 x Серпентина Цилиндар (0.5 ohm) 1 x Серпентина Цилиндар (0.8 ohm) 1 x Упатство
Работно Време
Начин На Плаќање
Превозот Политика 1.Pls двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.ако сакате да се прават промени.ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само. 2.На tacking број ќе се ажурира на Aliexpress откако на вашиот објект е испраќаат. Сите нарачки обично се испраќаат 1-3 дневна по плаќање. 3.ln цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,ние ќе имајте на ум тоа како "ПОДАРОК", со ниска вредност.Но, не можеме да guarentee ОБВИНЕНИЈАТА. 4.Ние не сме одговорни за било царински давачки.даноци,или такси.За повеќе детали, ве молиме, контактирајте ја вашата локална царинска испостава. 5.lf не сте добиле вашиот парцела во рамките на 60days.Ве молиме контактирајте не веднаш за помош. Ние ќе ви одговори на e-mail во рок од 24 часа.
Враќање или Надоместок
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака,e-mail,или трговија со датот.
3.Проверете пакетот и објектот внимателно.
Повратни информации

Кон својствата

Вграден-во Или Надворешна Батерија:
Вграден-во
екран:
No
Фирмверот Upgradeable:
No
Број На Модел На:
Justfog FOG1 Комплет
Бренд Име:
JUSTFOG
Следење На Функција На Пушењето Број:
No
Номиналниот Капацитет:
1500mAh
Atomizoare Идентификација Функција:
Yes
USB полнач:
Yes
Компатибилен Модел:
Justfog Електронски Цигари Vape
Тип:
со батеријата
Прегревање Заштита Функција:
Yes
Изглед:
Цилиндрична Форма
Кратки-коло Заштита Функција:
Yes
Материјал:
Метал
Силиконски Случај:
No
Нисконапонски Аларм Функција:
Yes
Компатибилен батеријата:
1500mAh
Големина:
113.5mm x 20mm
Капацитетот На Батеријата :
1500mAh
Atomizer Капацитет :
2ml
Серпентина тип:
OCC дното серпентина/0.5 ohm(DL), 0.8 ohm(DTL)
Поддршка wattage:
24W(0.5 ohm), 15W(0.8 ohm)
боја :
Црна, Сребрена

Најдобри предлози во категоријата