.

.

10 cm акрилна пластика транспарентен плочата rotate display додатоци Ротирање на база рачно

10 cm акрилна пластика транспарентен плочата rotate display додатоци Ротирање на база рачно

DEN 427.20
DEN 406.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За затворен, тоа може да прикаже стакло curio случаи, витрини на некој ценети собирање, ТВ, за маса светилки или Уметности & занаети проекти.
За фотографија цели, вртење табела е одлична за преземање на 360 степени слики од нешто што може да се прилагодите на нив. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Во заводот, плочата е одлична за рамни панел набљудувачите и лаптоп компјутери за споделување на екран, ТВ, работна маса телефони, печатачи, факс машини, калкулатори, звучници и potted растенија.
За Пратката 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.12 cm Дијаметар : 4inches
Боја : транспарентна.
За Гаранција 1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
За Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Производ големина : 10 * 0. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Црна, бела
Стандардната испрати транспарентен боја
Производ материјал : ГЛАСАЧКО место
Ротација : рачно
Ротација на ветер : насока на стрелките на часовникот и спротивно од стрелките на часовникот
Ротација Агол : 360 степени
Најголемиот товар тежина од 15 кг
На ротирачки дисплеј застане е сите целта вртливата / плочата / Мрзливи Сузан / ротирачки застане само за било која намена за користење на плочата, а можеби и начини на кои можете да не мислев на уште. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ги користите за било мал уред каде висока топлина не е вклучена. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Во трговијата на мало прилагодување, тие им овозможуваат на купувачите да ја ротирате положба производ што е најдобро се гледа од сите страни. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Кон својствата

is_customized:
Yes
Test4:
1
Test1:
1
Test5:
1
Број На Модел На:
LLD-TP10
Test2:
1

Најдобри предлози во категоријата